Mapa pokrytí

YCNet zóna

Zákaznická linka

Mapa pokrytí

YCNet zóna

Zákaznická linka

Časté dotazy

Připojení více počítačů k internetu současně zajišťuje zařízení rozbočovač: switch nebo WiFi router, které současně slouží pro bezdrátový příjem internetu na přenosných zařízeních (notebook, mobil, tablety apod.). Nabízíme Profi WiFi routery MikroTik, které můžete objednávat prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky. S vhodným výběrem Vám rádi poradíme a doporučíme optimální řešení.

Svůj router použít můžete, nicméně routery, které nabízíme, jsou dlouhodobě testované, tedy spolehlivé a optimalizované pro provoz v naší síti. Nemůžeme vám proto zaručit, že váš vlastní router (zakoupený jinde) bude s naší sítí plně kompatibilní. Také možnosti technické podpory jsou z naší strany omezené. Pokud  jste k naší síti připojení kabelem (tj. v bytových domech s datovou sítí), je nutné nám zapojení vlastního zařízení ohlásit a my provedeme jeho registraci do naší sítě.

1. Zkontrolujte zapojení kabelu a napájení.
2. Vypněte a po chvilce zapněte WiFi router (nebo jiné síťové zařízení).
3. Vypněte a po chvilce zapněte PC.
4. Pokud problém přetrvává, kontaktujte nás.

Faktury – daňové doklady vystavujeme a zasíláme standardně bezplatně v elektronické podobě ve formě PDF souboru připojeného k elektronicky podepsané e-mailové zprávě. Tento způsob vystavování a zasílání faktur, jakož i jejich zpracování v účetní evidenci je v souladu nejen s našimi všeobecnými obchodními podmínkami, ale splňuje také veškeré právní náležitosti ČR a směrnice EU.

Úhrady za služby můžete provádět převodním příkazem na náš účet u Fio banky, a.s., variabilním symbolem (VS) platby je vaše klientské číslo, které je uvedeno ve vaší smlouvě. Variabilní symbol je důležitým údajem pro správné přiřazení platby, je proto nutné VS vždy uvádět ve správné podobě.

Ano, televize jede v rámci Vaší internetové přípojky. Televize si dokáže přizpůsobit svůj provoz k Vaší přípojce. IP televize je závislá na internetovém přípojení a čím méně svou přípojku zatížíte, tím více Vám zbude internetového připojení pro televizi.

Ano, balíčky KUKI Menší a Větší díky naší aplikaci je naše služba dostupná 24 hodin denně na televizích, počítačích, tabletech i v mobilu. Můžete televizi sledovat na dalších 5 mobilních zařízeních. Vše v dosahu vaší Wi-Fi sítě. Počet zařízení je omezen.

  • Dosahovaná kvalita poskytované služby závisí na mnoha faktorech, a to na obecných faktorech neovlivnitelných ze strany YCNet ani ze strany zákazníka, ale i na faktorech, které zákazník může přímo ovlivnit.
  • Mezi faktory ovlivňující kvalitu Služby patří např. využívaná technologie datového připojení, úroveň pokrytí signálem Wi-Fi, nastavení a vytížení Wi-Fi sítě, zařízení, které zákazník používá, charakter budovy, ve které zákazník službu využívá, poloha koncového zařízení, frekvenční pásmo Wi-Fi, cesta šíření signálu, náhodná koncentrace uživatelů.
  • Technická specifikace internetových služeb